- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
DC/DC MUUNNIN - 500MW - TULOJÄNNITE 13,5÷16,5VDC - LÄHTÖJÄNNITE 12VDC - SIP4 - THT
AM1/2S-1512SZ



Valmistaja AIMTEC Muuntimen tyyppi DC/DC Teho 0,5W Tulojännite 13,5...16,5V DC Lähtöjännite 12V DC Kotelo SIP4 Asennus THT Ulkomitat 11,7x6x9,7mm Tehokkuus 77% Toimintalämpötila -40...85°C... Lue lisää
7,71 €(Sis.alv)
6,14 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: AM12S-1512SZ
- Paino: 1.5 g
- Teho: 0,5W
- Kotelo: SIP4
- Asennus: THT
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: AIMTEC
- Tehokkuus: 77%
- Ulkoiset koot: 11,7x6x9,7mm
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 12V DC
- Eristyksen jännite: 1kV DC
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
DC/DC MUUNNIN - 500MW - TULOJÄNNITE 13,5÷16,5VDC - LÄHTÖJÄNNITE 12VDC - SIP4 - THT AM1/2S-1512SZ
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | AIMTEC |
| Muuntimen tyyppi | DC/DC |
| Teho | 0,5W |
| Tulojännite | 13,5...16,5V DC |
| Lähtöjännite | 12V DC |
| Kotelo | SIP4 |
| Asennus | THT |
| Ulkomitat | 11,7x6x9,7mm |
| Tehokkuus | 77% |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Eristyksen jännite | 1kV DC |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista