- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
DC/DC MUUNNIN - 40W - TULOJÄNNITE 18÷36VDC - LÄHTÖJÄNNITE 5VDC - ILÄH: 8A - THT - 1,6KV
AM40E-2405SZ

Valmistaja AIMTEC Muuntimen tyyppi DC/DC Teho 40W Tulojännite 18...36V DC Lähtöjännite 5V DC Lähtövirta 8A Tuotantosarja AM40E-Z Ulkomitat 50,8x25,4x10,2mm Tehokkuus 92% Toimintalämpötila... Lue lisää
1283,73 €(Sis.alv)
1022,90 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: AM40E-2405SZ
- Paino: 31 g
- Teho: 40W
- Asennus: THT
- Toimintalämpötila: -40...71°C
- Valmistaja: AIMTEC
- Sovellus: teollisuus
- Tehokkuus: 92%
- Ulkoiset koot: 50,8x25,4x10,2mm
- Yhteensopivuus normin kanssa: CE
- Tuotantosarja: AM40E-Z
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 5V DC
- Lähtövirta: 8A
- Eristyksen jännite: 1,6kV
- Lisätoimitoja: ON/OFF kaukosäätö
- Pakkauskoko: 10 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
DC/DC MUUNNIN - 40W - TULOJÄNNITE 18÷36VDC - LÄHTÖJÄNNITE 5VDC - ILÄH: 8A - THT - 1,6KV AM40E-2405SZ
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | AIMTEC |
| Muuntimen tyyppi | DC/DC |
| Teho | 40W |
| Tulojännite | 18...36V DC |
| Lähtöjännite | 5V DC |
| Lähtövirta | 8A |
| Tuotantosarja | AM40E-Z |
| Ulkomitat | 50,8x25,4x10,2mm |
| Tehokkuus | 92% |
| Toimintalämpötila | -40...71°C |
| Eristyksen jännite | 1,6kV |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Asennus | THT |
| Sovellus | teollisuus |
| Lisätoimitoja | ON/OFF kaukosäätö |
| Yhteensopivuusnormi | CE |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista