- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
DC/DC MUUNNIN - 3W - TULOJÄNNITE 36÷75VDC - LÄHTÖJÄNNITE 3,3VDC - ILÄH: 758MA - SIP8
AM3G-4803SLPZ



Valmistaja AIMTEC Muuntimen tyyppi DC/DC Teho 3W Tulojännite 36...75V DC Lähtöjännite 3,3V DC Lähtövirta 758mA Kotelo SIP8 Ulkomitat 22x9,5x12mm Tehokkuus 75% Toimintalämpötila -40...85°C... Lue lisää
13,41 €(Sis.alv)
10,68 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: AM3G-4803SLPZ
- Paino: 4 g
- Teho: 3W
- Kotelo: SIP8
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: AIMTEC
- Tehokkuus: 75%
- Ulkoiset koot: 22x9,5x12mm
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 3,3V DC
- Lähtövirta: 758mA
- Eristyksen jännite: 1,5kV
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
DC/DC MUUNNIN - 3W - TULOJÄNNITE 36÷75VDC - LÄHTÖJÄNNITE 3,3VDC - ILÄH: 758MA - SIP8 AM3G-4803SLPZ
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | AIMTEC |
| Muuntimen tyyppi | DC/DC |
| Teho | 3W |
| Tulojännite | 36...75V DC |
| Lähtöjännite | 3,3V DC |
| Lähtövirta | 758mA |
| Kotelo | SIP8 |
| Ulkomitat | 22x9,5x12mm |
| Tehokkuus | 75% |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Eristyksen jännite | 1,5kV |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista