- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
DC/DC MUUNNIN - 2W - TULOJÄNNITE 4,5÷5,5VDC - LÄHTÖJÄNNITE 20VDC - ULÄH2: -3,5VDC
MGJ2D052003SC

Valmistaja Murata Power Solutions Muuntimen tyyppi DC/DC Teho 2W Tulojännite 4,5...5,5V DC Lähtöjännite 20V DC Lähtöjännite 2 -3,5V DC Lähtövirta 80mA Lähtövirta 80mA Kotelo SIP Asennus THT... Lue lisää
17,27 €(Sis.alv)
13,76 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: MGJ2D052003SC
- Paino: 4.3 g
- Teho: 2W
- Kotelo: SIP
- Asennus: THT
- Toimintalämpötila: -40...100°C
- Valmistaja: Murata Power Solutions
- Massa: 4.3g
- Tehokkuus: 77%
- Ulkoiset koot: 19,5x9,8x12,5mm
- Tuotantosarja: MGJ2
- Lähtöjen lukumäärä: 2
- Lähtöjännite: 20V DC
- Lähtövirta: 80mA
- Lähtöjännite 2: -3,5V DC
- Eristyksen jännite: 5,2kV DC
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
DC/DC MUUNNIN - 2W - TULOJÄNNITE 4,5÷5,5VDC - LÄHTÖJÄNNITE 20VDC - ULÄH2: -3,5VDC MGJ2D052003SC
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | Murata Power Solutions |
| Muuntimen tyyppi | DC/DC |
| Teho | 2W |
| Tulojännite | 4,5...5,5V DC |
| Lähtöjännite | 20V DC |
| Lähtöjännite 2 | -3,5V DC |
| Lähtövirta | 80mA |
| Lähtövirta | 80mA |
| Kotelo | SIP |
| Asennus | THT |
| Tuotantosarja | MGJ2 |
| Ulkomitat | 19,5x9,8x12,5mm |
| Tehokkuus | 77% |
| Toimintalämpötila | -40...100°C |
| Eristyksen jännite | 5,2kV DC |
| Lähtöjen lukumäärä | 2 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista