- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
DC/DC MUUNNIN - 2W - TULOJÄNNITE 21,6÷26,4VDC - LÄHTÖJÄNNITE 3,3VDC - ILÄH: 400MA
AM2DS-2403SJZ



Valmistaja AIMTEC Muuntimen tyyppi DC/DC Teho 2W Tulojännite 21,6...26,4V DC Lähtöjännite 3,3V DC Lähtövirta 0,4A Kotelo SIP7 Tuotantosarja AM2DS-JZ Ulkomitat 19,65x7,05x10,16mm Tehokkuus 76%... Lue lisää
7,34 €(Sis.alv)
5,85 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: AM2DS-2403SJZ
- Paino: 2.2 g
- Teho: 2W
- Kotelo: SIP7
- Toimintalämpötila: -40...105°C
- Valmistaja: AIMTEC
- Massa: 2.4g
- Suojaus: oikosulku SCP
- Tehokkuus: 76%
- Ulkoiset koot: 19,65x7,05x10,16mm
- Tuotantosarja: AM2DS-JZ
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 3,3V DC
- Lähtövirta: 0,4A
- Eristyksen jännite: 1,5kV DC
- Tilattavissa 16 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | AIMTEC |
| Muuntimen tyyppi | DC/DC |
| Teho | 2W |
| Tulojännite | 21,6...26,4V DC |
| Lähtöjännite | 3,3V DC |
| Lähtövirta | 0,4A |
| Kotelo | SIP7 |
| Tuotantosarja | AM2DS-JZ |
| Ulkomitat | 19,65x7,05x10,16mm |
| Tehokkuus | 76% |
| Toimintalämpötila | -40...105°C |
| Eristyksen jännite | 1,5kV DC |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Suojaus | oikosulku SCP |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista