- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
DC/DC MUUNNIN - 2W - TULOJÄNNITE 10,8÷13,2VDC - LÄHTÖJÄNNITE -5VDC - ULÄH2: 5VDC
AM2DS-1205DH30EZ

Valmistaja AIMTEC Muuntimen tyyppi DC/DC Teho 2W Tulojännite 10,8...13,2V DC Lähtöjännite -5V DC Lähtöjännite 2 5V DC Tuotantosarja AM2DS-EZ Eristyksen jännite 3kV DC Lähtöjen lukumäärä 2... Lue lisää
8,50 €(Sis.alv)
6,77 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: AM2DS-1205DH30EZ
- Paino: 2.1 g
- Teho: 2W
- Kotelo: SIP7
- Toimintalämpötila: -40...105°C
- Valmistaja: AIMTEC
- Tehokkuus: 82%
- Ulkoiset koot: 19,5x6x10mm
- Tuotantosarja: AM2DS-EZ
- Lähtöjen lukumäärä: 2
- Lähtöjännite: -5V DC
- Lähtövirta: -200mA
- Lähtövirta: 0,2A
- Lähtöjännite 2: 5V DC
- Eristyksen jännite: 3kV DC
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
DC/DC MUUNNIN - 2W - TULOJÄNNITE 10,8÷13,2VDC - LÄHTÖJÄNNITE -5VDC - ULÄH2: 5VDC AM2DS-1205DH30EZ
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | AIMTEC |
| Muuntimen tyyppi | DC/DC |
| Teho | 2W |
| Tulojännite | 10,8...13,2V DC |
| Lähtöjännite | -5V DC |
| Lähtöjännite 2 | 5V DC |
| Tuotantosarja | AM2DS-EZ |
| Eristyksen jännite | 3kV DC |
| Lähtöjen lukumäärä | 2 |
| Tehokkuus | 82% |
| Kotelo | SIP7 |
| Toimintalämpötila | -40...105°C |
| Lähtövirta | -200mA |
| Lähtövirta | 0,2A |
| Ulkomitat | 19,5x6x10mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista