- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
DC/DC MUUNNIN - 20W - TULOJÄNNITE 18÷75VDC - LÄHTÖJÄNNITE 5VDC - THT - AM20EW-Z - OUT: 1
AM20EW-4805SZ

Valmistaja AIMTEC Toimintalämpötila -40...85°C Ulkomitat 50,8x25,4x10,2mm Lähtöjen lukumäärä 1 Lähtöjännite 5V DC Tulojännite 18...75V DC Teho 20W Tehokkuus 91% Eristyksen jännite 1,6kV... Lue lisää
94,90 €(Sis.alv)
75,62 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: AM20EW-4805SZ
- Paino: 31 g
- Teho: 20W
- Asennus: THT
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: AIMTEC
- Tehokkuus: 91%
- Ulkoiset koot: 50,8x25,4x10,2mm
- Tuotantosarja: AM20EW-Z
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 5V DC
- Eristyksen jännite: 1,6kV DC
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
DC/DC MUUNNIN - 20W - TULOJÄNNITE 18÷75VDC - LÄHTÖJÄNNITE 5VDC - THT - AM20EW-Z - OUT: 1 AM20EW-4805SZ
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | AIMTEC |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Ulkomitat | 50,8x25,4x10,2mm |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Lähtöjännite | 5V DC |
| Tulojännite | 18...75V DC |
| Teho | 20W |
| Tehokkuus | 91% |
| Eristyksen jännite | 1,6kV DC |
| Tuotantosarja | AM20EW-Z |
| Muuntimen tyyppi | DC/DC |
| Asennus | THT |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista