- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
DC/DC MUUNNIN - 20W - TULOJÄNNITE 18÷75VDC - LÄHTÖJÄNNITE 15VDC - ULÄH2: -15VDC - DIP
AM20CW-4815DZ



Valmistaja AIMTEC Muuntimen tyyppi DC/DC Teho 20W Tulojännite 18...75V DC Lähtöjännite 15V DC Lähtöjännite 2 -15V DC Lähtövirta 0,667A Lähtövirta 667mA Tuotantosarja AM20CW-Z Ulkomitat... Lue lisää
98,56 €(Sis.alv)
78,53 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: AM20CW-4815DZ
- Paino: 19 g
- Teho: 20W
- Kotelo: DIP
- Asennus: THT
- Toimintalämpötila: -40...75°C
- Valmistaja: AIMTEC
- Tehokkuus: 89%
- Ulkoiset koot: 25,4x25,4x9,9mm
- Tuotantosarja: AM20CW-Z
- Lähtöjen lukumäärä: 2
- Lähtöjännite: 15V DC
- Lähtövirta: 667mA
- Lähtövirta: 0,667A
- Lähtöjännite 2: -15V DC
- Eristyksen jännite: 1,6kV DC
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
DC/DC MUUNNIN - 20W - TULOJÄNNITE 18÷75VDC - LÄHTÖJÄNNITE 15VDC - ULÄH2: -15VDC - DIP AM20CW-4815DZ
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | AIMTEC |
| Muuntimen tyyppi | DC/DC |
| Teho | 20W |
| Tulojännite | 18...75V DC |
| Lähtöjännite | 15V DC |
| Lähtöjännite 2 | -15V DC |
| Lähtövirta | 0,667A |
| Lähtövirta | 667mA |
| Tuotantosarja | AM20CW-Z |
| Ulkomitat | 25,4x25,4x9,9mm |
| Tehokkuus | 89% |
| Toimintalämpötila | -40...75°C |
| Eristyksen jännite | 1,6kV DC |
| Lähtöjen lukumäärä | 2 |
| Kotelo | DIP |
| Asennus | THT |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista