WDD20-12S2U
DC/DC MUUNNIN - 20W - TULOJÄNNITE 18÷36VDC - LÄHTÖJÄNNITE 12VDC - ILÄH: 1,67A - WDD20U - DC/DC muuntimet - WDD20-12S2U - 1
  • Tuotekoodi: WDD20-12S2U
  • Paino: 60 g
  • Teho: 20W
  • Toimintalämpötila: -40...71°C
  • Valmistaja: CHINFA ELECTRONICS
  • Massa: 60g
  • Suojaus: oikosulku SCP
  • Suojaus: ylikuormitus- OLP
  • Tehokkuus: 87%
  • Ulkoiset koot: 50,8x40,64x10,16mm
  • Tuotantosarja: WDD20U
  • Lähtöjen lukumäärä: 1
  • Lähtöjännite: 12V DC
  • Lähtövirta: 1,67A
  • Eristyksen jännite: 1,5kV DC
  • Pakkauskoko: 300 kpl
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaCHINFA ELECTRONICS
Muuntimen tyyppiDC/DC
TuotantosarjaWDD20U
Suojausoikosulku SCP
Suojausylikuormitus- OLP
Muuntimien ominaisuudetremote ON/OFF control
Toimintalämpötila-40...71°C
Ulkomitat50,8x40,64x10,16mm
Lähtöjen lukumäärä1
Lähtövirta1,67A
Lähtöjännite12V DC
Tulojännite18...36V DC
Teho20W
Tehokkuus87%
Eristyksen jännite1,5kV DC