IDD15-15S1U
DC/DC MUUNNIN - 15W - TULOJÄNNITE 9÷18VDC - LÄHTÖJÄNNITE 15VDC - ILÄH: 1A - IDD15U - DC/DC muuntimet - IDD15-15S1U - 1
Valmistaja CHINFA ELECTRONICS Suojaus oikosulku SCP Suojaus ylikuormitus- OLP Toimintalämpötila -40...71°C Ulkomitat 50,8x25,4x10,16mm Lähtövirta 1A Lähtöjen lukumäärä 1 Lähtöjännite 15V... Lue lisää
  • Tuotekoodi: IDD15-15S1U
  • Paino: 35 g
  • Teho: 15W
  • Toimintalämpötila: -40...71°C
  • Valmistaja: CHINFA ELECTRONICS
  • Suojaus: oikosulku SCP
  • Suojaus: ylikuormitus- OLP
  • Tehokkuus: 89%
  • Ulkoiset koot: 50,8x25,4x10,16mm
  • Tuotantosarja: IDD15U
  • Lähtöjen lukumäärä: 1
  • Lähtöjännite: 15V DC
  • Lähtövirta: 1A
  • Eristyksen jännite: 1,5kV DC
  • Pakkauskoko: 300 kpl
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaCHINFA ELECTRONICS
Suojausoikosulku SCP
Suojausylikuormitus- OLP
Toimintalämpötila-40...71°C
Ulkomitat50,8x25,4x10,16mm
Lähtövirta1A
Lähtöjen lukumäärä1
Lähtöjännite15V DC
Tulojännite9...18V DC
Teho15W
Tehokkuus89%
Eristyksen jännite1,5kV DC