IDD15-05D3U
DC/DC MUUNNIN - 15W - TULOJÄNNITE 35÷75VDC - LÄHTÖJÄNNITE 5VDC - ULÄH2: -5VDC - IDD15U - DC/DC muuntimet - IDD15-05D3U - 1
Valmistaja CHINFA ELECTRONICS Suojaus oikosulku SCP Suojaus ylikuormitus- OLP Toimintalämpötila -40...61°C Lähtöjännite 2 -5V DC Ulkomitat 50,8x25,4x10,16mm Lähtövirta 1,5A Lähtövirta 1,5A... Lue lisää
  • Tuotekoodi: IDD15-05D3U
  • Paino: 35 g
  • Teho: 15W
  • Toimintalämpötila: -40...61°C
  • Valmistaja: CHINFA ELECTRONICS
  • Suojaus: oikosulku SCP
  • Suojaus: ylikuormitus- OLP
  • Tehokkuus: 86%
  • Ulkoiset koot: 50,8x25,4x10,16mm
  • Tuotantosarja: IDD15U
  • Lähtöjen lukumäärä: 2
  • Lähtöjännite: 5V DC
  • Lähtövirta: 1,5A
  • Lähtöjännite 2: -5V DC
  • Eristyksen jännite: 1,5kV DC
  • Pakkauskoko: 300 kpl
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaCHINFA ELECTRONICS
Suojausoikosulku SCP
Suojausylikuormitus- OLP
Toimintalämpötila-40...61°C
Lähtöjännite 2-5V DC
Ulkomitat50,8x25,4x10,16mm
Lähtövirta1,5A
Lähtövirta1,5A
Lähtöjen lukumäärä2
Lähtöjännite5V DC
Tulojännite35...75V DC
Teho15W
Tehokkuus86%
Eristyksen jännite1,5kV DC