IDD15-05S2U
DC/DC MUUNNIN - 15W - TULOJÄNNITE 18÷36VDC - LÄHTÖJÄNNITE 5VDC - ILÄH: 3A - IDD15U - DC/DC muuntimet - IDD15-05S2U - 1
Valmistaja CHINFA ELECTRONICS Suojaus oikosulku SCP Suojaus ylikuormitus- OLP Toimintalämpötila -40...61°C Ulkomitat 50,8x25,4x10,16mm Lähtövirta 3A Lähtöjen lukumäärä 1 Lähtöjännite 5V... Lue lisää
  • Tuotekoodi: IDD15-05S2U
  • Paino: 35 g
  • Teho: 15W
  • Toimintalämpötila: -40...61°C
  • Valmistaja: CHINFA ELECTRONICS
  • Suojaus: oikosulku SCP
  • Suojaus: ylikuormitus- OLP
  • Tehokkuus: 85%
  • Ulkoiset koot: 50,8x25,4x10,16mm
  • Tuotantosarja: IDD15U
  • Lähtöjen lukumäärä: 1
  • Lähtöjännite: 5V DC
  • Lähtövirta: 3A
  • Eristyksen jännite: 1,5kV DC
  • Pakkauskoko: 300 kpl
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaCHINFA ELECTRONICS
Suojausoikosulku SCP
Suojausylikuormitus- OLP
Toimintalämpötila-40...61°C
Ulkomitat50,8x25,4x10,16mm
Lähtövirta3A
Lähtöjen lukumäärä1
Lähtöjännite5V DC
Tulojännite18...36V DC
Teho15W
Tehokkuus85%
Eristyksen jännite1,5kV DC