- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
DC/DC MUUNNIN - 150W - TULOJÄNNITE 18÷36VDC - LÄHTÖJÄNNITE 3,3VDC - ILÄH: 30A - THT
150HB_2403S1.5

Valmistaja GAPTEC Electronic Asennus THT Toimintalämpötila -25...70°C Lisätoimitoja ON/OFF kaukosäätö Ulkomitat 61x57,9x17,5mm Lähtöjen lukumäärä 1 Lähtövirta 30A Lähtöjännite 3,3V DC... Lue lisää
276,39 €(Sis.alv)
220,23 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 150HB-2403S1.5
- Paino: 29 g
- Teho: 150W
- Asennus: THT
- Toimintalämpötila: -25...70°C
- Valmistaja: GAPTEC Electronic
- Suojaus: oikosulku SCP
- Suojaus: ylivirtasuojaus OCP
- Suojaus: alijännite UVP
- Tehokkuus: 85%
- Ulkoiset koot: 61x57,9x17,5mm
- Tuotantosarja: 150HB4_1.5
- Kytkentätaajuus: 300kHz
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 3,3V DC
- Lähtövirta: 30A
- Eristyksen jännite: 1,5kV DC
- Lisätoimitoja: ON/OFF kaukosäätö
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
DC/DC MUUNNIN - 150W - TULOJÄNNITE 18÷36VDC - LÄHTÖJÄNNITE 3,3VDC - ILÄH: 30A - THT 150HB_2403S1.5
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | GAPTEC Electronic |
| Asennus | THT |
| Toimintalämpötila | -25...70°C |
| Lisätoimitoja | ON/OFF kaukosäätö |
| Ulkomitat | 61x57,9x17,5mm |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Lähtövirta | 30A |
| Lähtöjännite | 3,3V DC |
| Tulojännite | 18...36V DC |
| Tehokkuus | 85% |
| Teho | 150W |
| Eristyksen jännite | 1,5kV DC |
| Kytkentätaajuus | 300kHz |
| Tuotantosarja | 150HB4_1.5 |
| Suojaus | alijännite UVP |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | ylivirtasuojaus OCP |
| Muuntimen tyyppi | DC/DC |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista