- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
DC/DC MUUNNIN - 12W - TULOJÄNNITE 36÷75VDC - LÄHTÖJÄNNITE 15VDC - ULÄH2: -15VDC
AM12T-4815DZ



Valmistaja AIMTEC Muuntimen tyyppi DC/DC Teho 12W Tulojännite 36...75V DC Lähtöjännite 15V DC Kotelo DIP24 Tuotantosarja AM12T-Z Ulkomitat 31,8x20,3x10,2mm Tehokkuus 89% Toimintalämpötila... Lue lisää
12,75 €(Sis.alv)
10,16 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: AM12T-4815DZ
- Paino: 17.4 g
- Teho: 12W
- Kotelo: DIP24
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: AIMTEC
- Massa: 18g
- Suojaus: oikosulku SCP
- Suojaus: ylikuormitus- OPP
- Suojaus: ylijännite OVP
- Tehokkuus: 89%
- Ulkoiset koot: 31,8x20,3x10,2mm
- Tuotantosarja: AM12T-Z
- Lähtöjen lukumäärä: 2
- Lähtöjännite: 15V DC
- Lähtövirta: 0,4A
- Lähtöjännite 2: -15V DC
- Eristyksen jännite: 1,6kV DC
- Tilattavissa 9 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | AIMTEC |
| Muuntimen tyyppi | DC/DC |
| Teho | 12W |
| Tulojännite | 36...75V DC |
| Lähtöjännite | 15V DC |
| Kotelo | DIP24 |
| Tuotantosarja | AM12T-Z |
| Ulkomitat | 31,8x20,3x10,2mm |
| Tehokkuus | 89% |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Eristyksen jännite | 1,6kV DC |
| Lähtöjen lukumäärä | 2 |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | ylijännite OVP |
| Suojaus | ylikuormitus- OPP |
| Lähtöjännite 2 | -15V DC |
| Lähtövirta | 0,4A |
| Lähtövirta | 0,4A |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista