IDD10-05S4U
DC/DC MUUNNIN - 10W - TULOJÄNNITE 9÷36VDC - LÄHTÖJÄNNITE 5VDC - ILÄH: 2A - IDD10U - DC/DC muuntimet - IDD10-05S4U - 1
Valmistaja CHINFA ELECTRONICS Muuntimen tyyppi DC/DC Teho 10W Tulojännite 9...36V DC Lähtöjännite 5V DC Lähtövirta 2A Tuotantosarja IDD10U Ulkomitat 50,8x25,4x10,16mm Tehokkuus 82%... Lue lisää
  • Tuotekoodi: IDD10-05S4U
  • Paino: 35 g
  • Teho: 10W
  • Toimintalämpötila: -40...71°C
  • Suojaus: ylikuormitus- OLP
  • Tehokkuus: 82%
  • Ulkoiset koot: 50,8x25,4x10,16mm
  • Tuotantosarja: IDD10U
  • Lähtöjen lukumäärä: 1
  • Lähtöjännite: 5V DC
  • Lähtövirta: 2A
  • Eristyksen jännite: 1,5kV DC
Muuntimen tyyppiDC/DC
Teho10W
Tulojännite9...36V DC
Lähtöjännite5V DC
Lähtövirta2A
TuotantosarjaIDD10U
Ulkomitat50,8x25,4x10,16mm
Tehokkuus82%
Toimintalämpötila-40...71°C
Suojausoikosulku SCP
Suojausylikuormitus- OLP
Eristyksen jännite1,5kV DC