- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
DC/DC MUUNNIN - 10W - TULOJÄNNITE 40÷160V - LÄHTÖJÄNNITE 24VDC - ILÄH: 417MA - OUT: 1
AM10EW-11024SH22LPZ
Uusi

Valmistaja AIMTEC Muuntimen tyyppi DC/DC Teho 10W Tulojännite 40...160V Lähtöjännite 24V DC Lähtövirta 0,417A Tuotantosarja AM10EW-NZ Tehokkuus 85% Toimintalämpötila -40...85°C Eristyksen... Lue lisää
21,54 €(Sis.alv)
17,16 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: AM10EW11024SH22LPZ
- Paino: 20 g
- Teho: 10W
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: AIMTEC
- Tehokkuus: 85%
- Tuotantosarja: AM10EW-NZ
- Koot: 50,8x25,4x11,8mm
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 24V DC
- Lähtövirta: 0,417A
- Eristyksen jännite: 2,25kV DC
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
DC/DC MUUNNIN - 10W - TULOJÄNNITE 40÷160V - LÄHTÖJÄNNITE 24VDC - ILÄH: 417MA - OUT: 1 AM10EW-11024SH22LPZ
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | AIMTEC |
| Muuntimen tyyppi | DC/DC |
| Teho | 10W |
| Tulojännite | 40...160V |
| Lähtöjännite | 24V DC |
| Lähtövirta | 0,417A |
| Tuotantosarja | AM10EW-NZ |
| Tehokkuus | 85% |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Eristyksen jännite | 2,25kV DC |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Koot | 50,8x25,4x11,8mm |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista