- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
DC/DC MUUNNIN - 10W - TULOJÄNNITE 18÷75VDC - LÄHTÖJÄNNITE 12VDC - ILÄH: 833MA - THT
10DPW4_4812S1.5



Valmistaja GAPTEC Electronic Muuntimen tyyppi DC/DC Teho 10W Tulojännite 18...75V DC Lähtöjännite 12V DC Lähtövirta 0,833A Asennus THT Tuotantosarja 10DPW4 Ulkomitat 31,6x20,1x14mm Tehokkuus 83%... Lue lisää
49,64 €(Sis.alv)
39,55 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 10DPW4-4812S1.5
- Paino: 11.1 g
- Teho: 10W
- Asennus: THT
- Toimintalämpötila: -40...100°C
- Valmistaja: GAPTEC Electronic
- Suojaus: oikosulku SCP
- Tehokkuus: 83%
- Ulkoiset koot: 31,6x20,1x14mm
- Tuotantosarja: 10DPW4
- Kytkentätaajuus: 400kHz
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 12V DC
- Lähtövirta: 0,833A
- Eristyksen jännite: 1,5kV DC
- Lisätoimitoja: ON/OFF kaukosäätö
- Tilattavissa 15 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | GAPTEC Electronic |
| Muuntimen tyyppi | DC/DC |
| Teho | 10W |
| Tulojännite | 18...75V DC |
| Lähtöjännite | 12V DC |
| Lähtövirta | 0,833A |
| Asennus | THT |
| Tuotantosarja | 10DPW4 |
| Ulkomitat | 31,6x20,1x14mm |
| Tehokkuus | 83% |
| Toimintalämpötila | -40...100°C |
| Kytkentätaajuus | 400kHz |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Eristyksen jännite | 1,5kV DC |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Lisätoimitoja | ON/OFF kaukosäätö |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €