- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
DC/DC MUUNNIN - 10W - TULOJÄNNITE 18÷72VDC - LÄHTÖJÄNNITE 15VDC - ULÄH2: -15VDC - THT
10DAW4_4815D1.5



Valmistaja GAPTEC Electronic Muuntimen tyyppi DC/DC Teho 10W Tulojännite 18...72V DC Lähtöjännite 15V DC Lähtövirta 0,333A Asennus THT Tuotantosarja 10DAW4_1.5 Ulkomitat 50,8x25,4x15,9mm... Lue lisää
50,27 €(Sis.alv)
40,06 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 10DAW4-4815D1.5
- Paino: 35.6 g
- Teho: 10W
- Asennus: THT
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: GAPTEC Electronic
- Suojaus: oikosulku SCP
- Suojaus: ylijännite OVP
- Tehokkuus: 88%
- Ulkoiset koot: 50,8x25,4x15,9mm
- Tuotantosarja: 10DAW4_1.5
- Kytkentätaajuus: 50kHz
- Lähtöjen lukumäärä: 2
- Lähtöjännite: 15V DC
- Lähtövirta: -333mA
- Lähtövirta: 0,333A
- Lähtöjännite 2: -15V DC
- Eristyksen jännite: 1,5kV DC
- Tilattavissa 20 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | GAPTEC Electronic |
| Muuntimen tyyppi | DC/DC |
| Teho | 10W |
| Tulojännite | 18...72V DC |
| Lähtöjännite | 15V DC |
| Lähtövirta | 0,333A |
| Asennus | THT |
| Tuotantosarja | 10DAW4_1.5 |
| Ulkomitat | 50,8x25,4x15,9mm |
| Tehokkuus | 88% |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Kytkentätaajuus | 50kHz |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | ylijännite OVP |
| Eristyksen jännite | 1,5kV DC |
| Lähtöjen lukumäärä | 2 |
| Lähtövirta | -333mA |
| Lähtöjännite 2 | -15V DC |
| Tehonkulutus ilman kuormitusta | Myymälä Saatavuus Osoite Yhteystiedot ja aukioloajat Oletko ostanut tämän tuotteen? Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille Nouto valitsemastasi postista 7,90 € Nouto Postin pakettiautomaatista 7,90 € Normaalit hinnat Postin kotiinkuljetus 18,50 € Next Business Day 14,90 € Nouto myymälästä 0,00 € |