- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
DC/DC MUUNNIN - 10W - TULOJÄNNITE 18÷36VDC - LÄHTÖJÄNNITE 5VDC - ILÄH: 2A - THT - 350KHZ
10DMW_2405S1.5




Valmistaja GAPTEC Electronic Muuntimen tyyppi DC/DC Teho 10W Tulojännite 18...36V DC Lähtöjännite 5V DC Lähtövirta 2A Asennus THT Tuotantosarja 10DMW_1.5 Ulkomitat 25,4x25,4x15,9mm Tehokkuus 83%... Lue lisää
25,49 €(Sis.alv)
20,31 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 10DMW-2405S1.5
- Paino: 15 g
- Teho: 10W
- Asennus: THT
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: GAPTEC Electronic
- Suojaus: oikosulku SCP
- Suojaus: ylijännite OVP
- Suojaus: ylivirtasuojaus OCP
- Suojaus: alijännite UVP
- Tehokkuus: 83%
- Ulkoiset koot: 25,4x25,4x15,9mm
- Tuotantosarja: 10DMW_1.5
- Kytkentätaajuus: 350kHz
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 5V DC
- Lähtövirta: 2A
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
DC/DC MUUNNIN - 10W - TULOJÄNNITE 18÷36VDC - LÄHTÖJÄNNITE 5VDC - ILÄH: 2A - THT - 350KHZ 10DMW_2405S1.5
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | GAPTEC Electronic |
| Muuntimen tyyppi | DC/DC |
| Teho | 10W |
| Tulojännite | 18...36V DC |
| Lähtöjännite | 5V DC |
| Lähtövirta | 2A |
| Asennus | THT |
| Tuotantosarja | 10DMW_1.5 |
| Ulkomitat | 25,4x25,4x15,9mm |
| Tehokkuus | 83% |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Kytkentätaajuus | 350kHz |
| Suojaus | alijännite UVP |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | ylijännite OVP |
| Suojaus | ylivirtasuojaus OCP |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Tehonkulutus ilman kuormitusta | Myymälä Saatavuus Osoite Yhteystiedot ja aukioloajat Oletko ostanut tämän tuotteen? Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille Nouto valitsemastasi postista 7,90 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Nouto Postin pakettiautomaatista 7,90 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Normaalit hinnat Postin kotiinkuljetus 18,50 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Next Business Day 14,90 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Nouto myymälästä 0,00 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista |