IDD10-12D2U
DC/DC MUUNNIN - 10W - TULOJÄNNITE 18÷36VDC - LÄHTÖJÄNNITE 12VDC - ULÄH2: -12VDC - DC/DC muuntimet - IDD10-12D2U - 1
Valmistaja CHINFA ELECTRONICS Muuntimen tyyppi DC/DC Teho 10W Tulojännite 18...36V DC Lähtöjännite 12V DC Lähtöjännite 2 -12V DC Lähtövirta 0,42A Lähtövirta 0,42A Tuotantosarja IDD10U... Lue lisää
  • Tuotekoodi: IDD10-12D2U
  • Paino: 35 g
  • Teho: 10W
  • Toimintalämpötila: -40...71°C
  • Suojaus: ylikuormitus- OLP
  • Tehokkuus: 87%
  • Ulkoiset koot: 50,8x25,4x10,16mm
  • Tuotantosarja: IDD10U
  • Lähtöjen lukumäärä: 2
  • Lähtöjännite: 12V DC
  • Lähtövirta: 0,42A
  • Lähtöjännite 2: -12V DC
  • Eristyksen jännite: 1,5kV DC
Muuntimen tyyppiDC/DC
Teho10W
Tulojännite18...36V DC
Lähtöjännite12V DC
Lähtöjännite 2-12V DC
Lähtövirta0,42A
Lähtövirta0,42A
TuotantosarjaIDD10U
Ulkomitat50,8x25,4x10,16mm
Tehokkuus87%
Toimintalämpötila-40...71°C
Suojausoikosulku SCP
Suojausylikuormitus- OLP
Eristyksen jännite1,5kV DC