- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
DC/DC MUUNNIN - 100MW - TULOJÄNNITE 4,4÷5,6VDC - LÄHTÖJÄNNITE 15VDC - ULÄH2: -15VDC
0.1S7B_0515D3UP

Valmistaja GAPTEC Electronic Asennus THT Teho 0,1W Lähtövirta 3,35mA Ulkomitat 19,5x6x10mm Häiriötaso 75mVpp Lähtöjen lukumäärä 2 Tulojännite 4,4...5,6V DC Lähtöjännite 15V DC Tehokkuus... Lue lisää
11,57 €(Sis.alv)
9,22 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 0.1S7B-0515D3UP
- Paino: 2.1 g
- Teho: 0,1W
- Kotelo: SIP7
- Asennus: THT
- Toimintalämpötila: -40...105°C
- Valmistaja: GAPTEC Electronic
- Suojaus: oikosulku SCP
- Tehokkuus: 57%
- Ulkoiset koot: 19,5x6x10mm
- Syttyvyysluokka: UL94V-0
- Tuotantosarja: 0.1S7B_3UP
- Kytkentätaajuus: 120kHz
- Lähtöjen lukumäärä: 2
- Lähtöjännite: 15V DC
- Lähtövirta: 3,35mA
- Lähtövirta: -3,35mA
- Lähtöjännite 2: -15V DC
- Eristyksen jännite: 3kV DC
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
DC/DC MUUNNIN - 100MW - TULOJÄNNITE 4,4÷5,6VDC - LÄHTÖJÄNNITE 15VDC - ULÄH2: -15VDC 0.1S7B_0515D3UP
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | GAPTEC Electronic |
| Asennus | THT |
| Teho | 0,1W |
| Lähtövirta | 3,35mA |
| Ulkomitat | 19,5x6x10mm |
| Häiriötaso | 75mVpp |
| Lähtöjen lukumäärä | 2 |
| Tulojännite | 4,4...5,6V DC |
| Lähtöjännite | 15V DC |
| Tehokkuus | 57% |
| Eristyksen jännite | 3kV DC |
| Tuotantosarja | 0.1S7B_3UP |
| Kytkentätaajuus | 120kHz |
| Muuntimen tyyppi | DC/DC |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Kotelo | SIP7 |
| Syttyvyysluokka | UL94V-0 |
| Toimintalämpötila | -40...105°C |
| Lähtöjännite 2 | -15V DC |
| Lähtövirta | -3,35mA |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista