- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
DC/DC MUUNNIN - 100MW - TULOJÄNNITE 11÷13,3VDC - LÄHTÖJÄNNITE 9VDC - ILÄH: 11MA - SIP4
0.1S4A_1209S1.5U

Valmistaja GAPTEC Electronic Asennus THT Teho 0,1W Lähtövirta 11mA Ulkomitat 11,48x6x10mm Häiriötaso 75mVpp Lähtöjen lukumäärä 1 Tulojännite 11...13,3V DC Lähtöjännite 9V DC Tehokkuus 82%... Lue lisää
10,59 €(Sis.alv)
8,43 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 0.1S4A-1209S1.5U
- Paino: 1.3 g
- Teho: 0,1W
- Kotelo: SIP4
- Asennus: THT
- Toimintalämpötila: -40...105°C
- Valmistaja: GAPTEC Electronic
- Tehokkuus: 82%
- Ulkoiset koot: 11,48x6x10mm
- Syttyvyysluokka: UL94V-0
- Tuotantosarja: 0.1S4A_1.5U
- Kytkentätaajuus: 80kHz
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 9V DC
- Lähtövirta: 11mA
- Eristyksen jännite: 1kV DC
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
DC/DC MUUNNIN - 100MW - TULOJÄNNITE 11÷13,3VDC - LÄHTÖJÄNNITE 9VDC - ILÄH: 11MA - SIP4 0.1S4A_1209S1.5U
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | GAPTEC Electronic |
| Asennus | THT |
| Teho | 0,1W |
| Lähtövirta | 11mA |
| Ulkomitat | 11,48x6x10mm |
| Häiriötaso | 75mVpp |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Tulojännite | 11...13,3V DC |
| Lähtöjännite | 9V DC |
| Tehokkuus | 82% |
| Eristyksen jännite | 1kV DC |
| Tuotantosarja | 0.1S4A_1.5U |
| Kytkentätaajuus | 80kHz |
| Muuntimen tyyppi | DC/DC |
| Kotelo | SIP4 |
| Syttyvyysluokka | UL94V-0 |
| Toimintalämpötila | -40...105°C |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista