CHB100W-48S15N
DC/DC MUUNNIN - 100,5W - TULOJÄNNITE 48VDC - LÄHTÖJÄNNITE 15VDC - ITULO: 30MA - THT - DC/DC muuntimet - CHB100W-48S15N - 1
Valmistaja CINCON Teho 100,5W Tehokkuus 88% Eristyksen jännite 1,5kV DC Tuotantosarja CHB100W Muuntimen tyyppi DC/DC Sovellus teollisuus Kotelo Half Brick Lisätoimitoja ON/OFF kaukosäätö Suojaus... Lue lisää
  • Tuotekoodi: CHB100W-48S15N
  • Paino: 95 g
  • Teho: 100,5W
  • Kotelo: Half Brick
  • Asennus: THT
  • Toimintalämpötila: -40...100°C
  • Valmistaja: CINCON
  • Sovellus: teollisuus
  • Suojaus: ylikuumennus OTP
  • Suojaus: oikosulku SCP
  • Suojaus: ylijännite OVP
  • Tehokkuus: 88%
  • Ulkoiset koot: 61x57,9x12,7mm
  • Tuotantosarja: CHB100W
  • Virtalähteen jännite: 18...75V DC
  • Lähtöjen lukumäärä: 1
  • Lähtöjännite: 15V DC
  • Lähtövirta: 6,7A
  • Eristyksen jännite: 1,5kV DC
  • Lisätoimitoja: ON/OFF kaukosäätö
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaCINCON
Teho100,5W
Tehokkuus88%
Eristyksen jännite1,5kV DC
TuotantosarjaCHB100W
Muuntimen tyyppiDC/DC
Sovellusteollisuus
KoteloHalf Brick
LisätoimitojaON/OFF kaukosäätö
Suojausoikosulku SCP
Suojausylijännite OVP
Suojausylikuumennus OTP
AsennusTHT
Toimintalämpötila-40...100°C
Tulovirta30mA
Ulkomitat61x57,9x12,7mm
Lähtöjen lukumäärä1
Lähtövirta6,7A
Lähtöjännite15V DC
Tulojännite48V DC