- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
DC/DC MUUNNIN - 1,76W - TULOJÄNNITE 4,5÷5,5VDC - LÄHTÖJÄNNITE 20VDC - ULÄH2: -4VDC
AMDG-052004A50JZ-B



Valmistaja AIMTEC Muuntimen tyyppi DC/DC Teho 1,76W Tulojännite 4,5...5,5V DC Lähtöjännite 20V DC Lähtövirta 40mA Tehokkuus 82% Tuotantosarja AMDG-JZ Ulkomitat 9,8x19,5x12,5mm Eristyksen... Lue lisää
11,05 €(Sis.alv)
8,81 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: AMDG-052004A50JZB
- Paino: 4.1 g
- Teho: 1,76W
- Kotelo: SIP7
- Toimintalämpötila: -40...105°C
- Valmistaja: AIMTEC
- Massa: 4.3g
- Tehokkuus: 82%
- Ulkoiset koot: 9,8x19,5x12,5mm
- Tuotantosarja: AMDG-JZ
- Kytkentätaajuus: 200kHz
- Lähtöjen lukumäärä: 2
- Lähtöjännite: 20V DC
- Lähtövirta: 40mA
- Lähtövirta: 80mA
- Lähtöjännite 2: -4V DC
- Eristyksen jännite: 5kV
- Tilattavissa 25 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | AIMTEC |
| Muuntimen tyyppi | DC/DC |
| Teho | 1,76W |
| Tulojännite | 4,5...5,5V DC |
| Lähtöjännite | 20V DC |
| Lähtövirta | 40mA |
| Tehokkuus | 82% |
| Tuotantosarja | AMDG-JZ |
| Ulkomitat | 9,8x19,5x12,5mm |
| Eristyksen jännite | 5kV |
| Toimintalämpötila | -40...105°C |
| Lähtövirta | 80mA |
| Lähtöjen lukumäärä | 2 |
| Kytkentätaajuus | 200kHz |
| Kotelo | SIP7 |
| Lähtöjännite 2 | -4V DC |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista