- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
DC/DC MUUNNIN - 1,5W - TULOJÄNNITE 12VDC - LÄHTÖJÄNNITE 0÷500VDC - ILÄH: 3MA - THT
AH05P-12



Valmistaja XP POWER Asennus THT Toimintalämpötila -25...75°C Suojaus oikosulku SCP Lähtöjännite 0...500V DC Lähtövirta 3mA Ulkomitat 23,37x6,35x11,43mm Teho 1,5W Lähtöjen lukumäärä 1... Lue lisää
264,24 €(Sis.alv)
210,55 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: AH05P-12
- Paino: 3.7 g
- Teho: 1,5W
- Asennus: THT
- Toimintalämpötila: -25...75°C
- Valmistaja: XP POWER
- Massa: 5.66g
- Suojaus: oikosulku SCP
- Ulkoiset koot: 23,37x6,35x11,43mm
- Tuotantosarja: A DC-HVDC
- Kytkentätaajuus: 350kHz
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 0...500V DC
- Lähtövirta: 3mA
- Tilattavissa 30 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | XP POWER |
| Asennus | THT |
| Toimintalämpötila | -25...75°C |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Lähtöjännite | 0...500V DC |
| Lähtövirta | 3mA |
| Ulkomitat | 23,37x6,35x11,43mm |
| Teho | 1,5W |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Tulojännite | 12V DC |
| Kytkentätaajuus | 350kHz |
| Tuotantosarja | A DC-HVDC |
| Muuntimen tyyppi | DC/DC |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €