
BERNSTEIN
PINSETIT-SETTI - ANTIMAGNEETTISET - SMD - ESD - 6KPL
5-060
Tuotekoodi: BRN-5-060
179,61 €(Sis.alv)
143,11 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | DIOTEC SEMICONDUCTOR |
| Asennus | SMD |
| Puolijohteen rakenne | yksittäinen diodi |
| Toimintavirta | 34...46mA |
| Sirontateho | 1W |
| Toimintajännite | 3...90V |
| Sovellus | autoteollisuus |
| Diodien tyypit | CRD |
| Kotelo | SMA |













