
BERNSTEIN
PINSETIT-SETTI - ANTIMAGNEETTISET - SMD - ESD - 6KPL
5-060
Tuotekoodi: BRN-5-060
179,61 €(Sis.alv)
143,11 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | DIOTEC SEMICONDUCTOR |
| Kotelo | SMA |
| Puolijohteen rakenne | yksittäinen diodi |
| Toimintavirta | 17...23mA |
| Sirontateho | 1W |
| Toimintajännite | 3...90V |
| Diodien tyypit | CRD |
| Asennus | SMD |













