- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
COB LED NAUHA - KYLMÄVALKOINEN - LED/M: 480 - 12MM - VALKOINEN PCB
S012480ZB1SF (COLD WHITE IP20)



Valmistaja IPIXEL LED Opto-moduulin tyyppi LED COB teippi LED diodin värit kylmävalkoinen LEDien lukumäärä per metri 480 Leveys 12mm Valonlähteiden ominaisuudet valkoinen PCB Tiivistysluokka... Lue lisää
31,27 €(Sis.alv)
24,92 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: S012480ZB1SF-NCW
- Paino: 23.9 g
- Tiivistysluokka: IP20
- Leveys: 12mm
- Kirkkaus: 1200lm/m
- Asennus: SMD
- Toimintalämpötila: -25...60°C
- Valmistaja: IPIXEL LED
- Toimintajännite: 12V DC
- Napojen lukumäärä: 3
- LEDin väri: kylmävalkoinen
- LEDin väri: RGBW
- Valaisukulma: 120°
- Tilattavissa 4 mTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
m
| Valmistaja | IPIXEL LED |
| Opto-moduulin tyyppi | LED COB teippi |
| LED diodin värit | kylmävalkoinen |
| LEDien lukumäärä per metri | 480 |
| Leveys | 12mm |
| Valonlähteiden ominaisuudet | valkoinen PCB |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Valaistuksen kulma | 120° |
| Maksimaalinen teho metriä kohtaan | 12W/m |
| Toimintajännite | 12V DC |
| Värilämpötila | 6000K |
| Asennus | SMD |
| LED-diodien ominaisuudet | ilman suojaa |
| Kirkkaus | 1200lm/m |
| Napojen lukumäärä | 3 |
| Toimintalämpötila | -25...60°C |
| Leikkauspituus | 25mm |
| Liitäntä | SPI |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €