- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja ELTA Väri sininen Lampputyyppi auto- Hehkulampun laji H4 Setin sisältö hehkulamppu x2 Lamppupidimen laji P43t Tuotantosarja VISIONPRO SPORT Toimintajännite 12V Teho 100/80W... Lue lisää
21,39 €(Sis.alv)
17,04 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: EB1484TR
- Paino: 69.7 g
- Teho: 100/80W
- Valmistaja: ELTA
- Toimintajännite: 12V
- Väri: sininen
- Tuotantosarja: VISIONPRO SPORT
- Setin sisältö: hehkulamppu x2
- Tilattavissa 13 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | ELTA |
| Väri | sininen |
| Lampputyyppi | auto- |
| Hehkulampun laji | H4 |
| Setin sisältö | hehkulamppu x2 |
| Lamppupidimen laji | P43t |
| Tuotantosarja | VISIONPRO SPORT |
| Toimintajännite | 12V |
| Teho | 100/80W |
| Värilämpötila | 3800K |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €