- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja ELTA Väri läpinäkyvä Teho 35W Toimintajännite 42V Värilämpötila 6000K Lampputyyppi auto- Lamppupidimen laji P32d-5 Hehkulampun laji D4S Tuotantosarja VISIONPRO BLUE Setin sisältö... Lue lisää
41,97 €(Sis.alv)
33,44 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: EB1104SR
- Paino: 43.8 g
- Teho: 35W
- Valmistaja: ELTA
- Toimintajännite: 42V
- Väri: läpinäkyvä
- Tuotantosarja: VISIONPRO BLUE
- Setin sisältö: hehkulamppu x1
- Tilattavissa 2 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | ELTA |
| Väri | läpinäkyvä |
| Teho | 35W |
| Toimintajännite | 42V |
| Värilämpötila | 6000K |
| Lampputyyppi | auto- |
| Lamppupidimen laji | P32d-5 |
| Hehkulampun laji | D4S |
| Tuotantosarja | VISIONPRO BLUE |
| Setin sisältö | hehkulamppu x1 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €