

SCHNEIDER ELECTRIC
ADAPTERI - SPACIAL SF,SPACIAL SM
NSYLADP
Tuotekoodi: NSYLADP
21,20 €(Sis.alv)
16,89 €(alv 0%)
Tilattavissa 6 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SCHNEIDER ELECTRIC |
| Pituus | 310mm |
| Sovellus | koteloita varten |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 2kpl |
| Koteloihin tarkoitettujen lisätarvikkeiden tyyppi | asennustuki |
| Materiaali | teräs |
| Käyttötarkoitus - sarja/valmistaja | Spacial SF |
| Käyttötarkoitus - sarja/valmistaja | Spacial SM |
| Päällystemateriaali | sinkki |
| Leveys | 65mm |
| Syvyys | 27mm |






























































