
FIBOX
SEINÄASENNUSKOTELO - X: 400MM - Y: 600MM - Z: 220MM - CAB - POLYKARBONAATTI
CAB PC 604022 G3B
Tuotekoodi: CABPC604022G3B
638,90 €(Sis.alv)
509,08 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | FIBOX |
| Koteloihin tarkoitettujen lisätarvikkeiden tyyppi | asennuslevy |
| Päällystemateriaali | sinkki |
| Materiaali | teräs |
| Paksuus | 1,5mm |
| Leveys | 0,4m |
| Pituus | 0,6m |
| Tuotantosarja | CAB |
| Yhteensopivat tuotteet | CABABS604022 |
| Yhteensopivat tuotteet | CABPC604022 |
| Yhteensopivat tuotteet | CABPCQ604021 |
| Yhteensopivat tuotteet | CABPCQ604027 |







