
FIBOX
ASENNUSKOTELO - X: 278MM - Y: 278MM - Z: 130MM - SOLID - ABS
ABS 2828 13 G
Tuotekoodi: ABS282813G
130,93 €(Sis.alv)
104,32 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | FIBOX |
| Koteloihin tarkoitettujen lisätarvikkeiden tyyppi | asennuslevy |
| Tuotantosarja | SOLID |
| Päällystemateriaali | sinkki |
| Materiaali | teräs |
| Paksuus | 1,5mm |
| Leveys | 238mm |
| Pituus | 238mm |
| Yhteensopivat tuotteet | ABS282813 |
| Yhteensopivat tuotteet | ABS282818 |
| Yhteensopivat tuotteet | FEX282813 |
| Yhteensopivat tuotteet | FEX282818 |
| Yhteensopivat tuotteet | PC282813 |
| Yhteensopivat tuotteet | PC282818 |













