

FIBOX
ASENNUSKOTELO - X: 230MM - Y: 330MM - Z: 110MM - ALN - HARMA
7811380
Tuotekoodi: ALN233311
373,31 €(Sis.alv)
297,46 €(alv 0%)
Tilattavissa 17 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | FIBOX |
| Paksuus | 1,5mm |
| Leveys | 215mm |
| Pituus | 315mm |
| Yhteensopivat tuotteet | ALN233311 |
| Yhteensopivat tuotteet | ALN233318 |
| Koteloihin tarkoitettujen lisätarvikkeiden tyyppi | asennuslevy |
| Käyttötarkoitus - sarja/valmistaja | EURONORD |
| Päällystemateriaali | sinkki |
| Materiaali | teräs |



