- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- DIN kiskokotelot
- Hälytyslaitteiden ja antureiden kotelot
- Kauko-ohjaimien painikekotelot
- Koteloiden lisätarvikkeet
- Kotelot - G-sarja
- Kotelot - Tek-Berry
- Kotelot - Teko-sarja
- Kotelot näytöille
- Kytkentärasiat
- Moduulilaitteiston kotelot
- Muovikotelot
- Paneelikotelot
- Räkkikotelot 19'
- Seinään asennettavat kotelot
- Sulautettujen järjestelmien kotelot
- Työpöytäkotelot
- Valukotelot
- Virtalähdekotelot
- Yleiskäyttöiset kotelot
- Häiriösuojakotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja FIBOX Kestävyys mekaanisiin vaurioihin IK07 Tiivistysluokka IP65 Kotelon materiaali polykarbonaatti Kannen materiaali polykarbonaatti Tuotantosarja TEMPO Kotelon tyyppi yleiskäyttökotelo... Lue lisää
33,18 €(Sis.alv)
26,44 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: TPC131007
- Paino: 0.19 kg
- Tiivistysluokka: IP65
- Kotelon väri: harma
- Kotelon materiaali: polykarbonaatti
- Toimintalämpötila: -40...80°C
- Valmistaja: FIBOX
- Tuotantosarja: TEMPO
- Kotelon tyyppi: yleiskäyttökotelo
- Setin sisältö: asennusruuvit
- Setin sisältö: tiiviste
- Setin sisältö: kansiruuvit
- Setin sisältö: saranat
- Tilattavissa 8 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | FIBOX |
| Kestävyys mekaanisiin vaurioihin | IK07 |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Kotelon materiaali | polykarbonaatti |
| Kannen materiaali | polykarbonaatti |
| Tuotantosarja | TEMPO |
| Kotelon tyyppi | yleiskäyttökotelo |
| Toimintalämpötila | -40...80°C |
| Z-mitta | 65mm |
| X-mitta | 95mm |
| Y-mitta | 130mm |
| Setin sisältö | asennusruuvit |
| Setin sisältö | kansiruuvit |
| Setin sisältö | saranat |
| Setin sisältö | tiiviste |
| Kotelon väri | harma |
| Kannen väri | harma |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €