
TAKACHI
PYLVÄSASENNUSSARJA - HARMAA
WPMB-M4G
Tuotekoodi: TKC-WPMB-M4G
10,07 €(Sis.alv)
8,02 €(alv 0%)
Tilattavissa 21 pkt
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
pkt




Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | TAKACHI |
| Toimintalämpötila | -10...50°C |
| Kotelon materiaali | ABS |
| Kotelon väri | grafiitti |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Syttyvyysluokka | UL94V-0 |
| Tuotantosarja | WP |
| Kotelon tyyppi | yleiskäyttökotelo |
| Z-mitta | 40mm |
| X-mitta | 90mm |
| Y-mitta | 130mm |

