
TAKACHI
SILIKONISUOJA - TERMOPLASTINEN KUMI - VÄRI: KELTAINEN - 2KPL
TWSC9-6Y
Tuotekoodi: TKC-TWSC9-6Y
33,47 €(Sis.alv)
26,67 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta




| Valmistaja | TAKACHI |
| Tuotantosarja | TWN |
| Syttyvyysluokka | UL94V-0 |
| Kotelon väri | valkoinen |
| Kotelon tyyppi | yleiskäyttökotelo |
| Toimintalämpötila | -10...60°C |
| Z-mitta | 60,5mm |
| Y-mitta | 170mm |
| X-mitta | 85,5mm |
| Kotelon materiaali | ABS |
| Tiivistysluokka | IP40 |



