
TAKACHI
KAULAHIHNA - W: 10MM - L: 450MM - MUSTA
STPS-450B
Tuotekoodi: TKC-STPS-450B
27,16 €(Sis.alv)
21,64 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta




| Valmistaja | TAKACHI |
| Kotelon tyyppi | yleiskäyttökotelo |
| Tuotantosarja | CS |
| X-mitta | 45mm |
| Y-mitta | 90mm |
| Z-mitta | 12mm |
| Kotelon materiaali | ABS |
| Kotelon väri | valkoinen |
| Tiivistysluokka | IP40 |
| Syttyvyysluokka | UL94HB |
| Toimintalämpötila | -10...60°C |







