- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- DIN kiskokotelot
- Hälytyslaitteiden ja antureiden kotelot
- Kauko-ohjaimien painikekotelot
- Koteloiden lisätarvikkeet
- Kotelot - G-sarja
- Kotelot - Tek-Berry
- Kotelot - Teko-sarja
- Kotelot näytöille
- Kytkentärasiat
- Moduulilaitteiston kotelot
- Muovikotelot
- Paneelikotelot
- Räkkikotelot 19'
- Seinään asennettavat kotelot
- Sulautettujen järjestelmien kotelot
- Työpöytäkotelot
- Valukotelot
- Virtalähdekotelot
- Yleiskäyttöiset kotelot
- Häiriösuojakotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja TAKACHI Kotelon tyyppi yleiskäyttökotelo X-mitta 45,6mm Y-mitta 90mm Z-mitta 27,5mm Tuotantosarja TWF Kotelon materiaali ABS Kotelon väri tummanharmaa Tiivistysluokka IP40... Lue lisää
13,63 €(Sis.alv)
10,86 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: TKC-TWF5-3-9D
- Paino: 45.8 g
- Tiivistysluokka: IP40
- Kotelon väri: tummanharmaa
- Kotelon materiaali: ABS
- Toimintalämpötila: -10...60°C
- Valmistaja: TAKACHI
- Syttyvyysluokka: UL94V-0
- Tuotantosarja: TWF
- Versio: kiinnikkeellä
- Kotelon tyyppi: yleiskäyttökotelo
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
ASENNUSKOTELO - X: 45,6MM - Y: 90MM - Z: 27,5MM - TWF - ABS TWF5-3-9D
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | TAKACHI |
| Kotelon tyyppi | yleiskäyttökotelo |
| X-mitta | 45,6mm |
| Y-mitta | 90mm |
| Z-mitta | 27,5mm |
| Tuotantosarja | TWF |
| Kotelon materiaali | ABS |
| Kotelon väri | tummanharmaa |
| Tiivistysluokka | IP40 |
| Toimintalämpötila | -10...60°C |
| Syttyvyysluokka | UL94V-0 |
| Versio | kiinnikkeellä |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista