
FIBOX
ASENNUSSARJA - SARJA: KAHVA,ASENNUSRUUVIT
MB 10622
Tuotekoodi: MB10622
11,79 €(Sis.alv)
9,39 €(alv 0%)
Tilattavissa 17 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl




| Valmistaja | FIBOX |
| Kannen väri | harma |
| Kestävyys mekaanisiin vaurioihin | IK08 |
| Tiivistysluokka | IP66 |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Kotelon tyyppi | yleiskäyttökotelo |
| Toimintalämpötila | -40...60°C |
| Z-mitta | 130mm |
| Y-mitta | 188mm |
| X-mitta | 188mm |
| Tuotantosarja | SOLID |
| Kotelon materiaali | ABS |
| Kannen materiaali | ABS |
| Setin sisältö | asennusruuvit |
| Setin sisältö | kansiruuvit |
| Kotelon väri | harma |

