
FIBOX
ASENNUSLEVY - SINKKIPINNOITETTU TERÄS - W: 155MM - L: 140MM - TEMPO
MP 2016
Tuotekoodi: MP2016
11,20 €(Sis.alv)
8,92 €(alv 0%)
Tilattavissa 20 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl




| Valmistaja | FIBOX |
| Tuotantosarja | TEMPO |
| Toimintalämpötila | -40...60°C |
| Z-mitta | 138mm |
| X-mitta | 163mm |
| Y-mitta | 201mm |
| Kotelon materiaali | ABS |
| Kannen materiaali | ABS |
| Setin sisältö | asennusruuvit |
| Setin sisältö | kansiruuvit |
| Setin sisältö | saranat |
| Setin sisältö | tiiviste |
| Kotelon väri | harma |
| Kannen väri | harma |
| Kestävyys mekaanisiin vaurioihin | IK07 |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Kotelon tyyppi | yleiskäyttökotelo |

