- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- DIN kiskokotelot
- Hälytyslaitteiden ja antureiden kotelot
- Kauko-ohjaimien painikekotelot
- Koteloiden lisätarvikkeet
- Kotelot - G-sarja
- Kotelot - Tek-Berry
- Kotelot - Teko-sarja
- Kotelot näytöille
- Kytkentärasiat
- Moduulilaitteiston kotelot
- Muovikotelot
- Paneelikotelot
- Räkkikotelot 19'
- Seinään asennettavat kotelot
- Sulautettujen järjestelmien kotelot
- Työpöytäkotelot
- Valukotelot
- Virtalähdekotelot
- Yleiskäyttöiset kotelot
- Häiriösuojakotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja ABB Asennus rappauksen päälle Kotelon väri harma Tiivistysluokka IP55 Kotelon tyyppi yleiskäyttökotelo Z-mitta 77mm X-mitta 137mm Y-mitta 160mm Kannen väri harma Tuotteen liitteet:... Lue lisää
20,12 €(Sis.alv)
16,03 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 1SL0854A00
- Paino: 0.29 kg
- Tiivistysluokka: IP55
- Kotelon väri: harma
- Asennus: rappauksen päälle
- Valmistaja: ABB
- Kotelon tyyppi: yleiskäyttökotelo
- Loppuunmyyty
| Valmistaja | ABB |
| Asennus | rappauksen päälle |
| Kotelon väri | harma |
| Tiivistysluokka | IP55 |
| Kotelon tyyppi | yleiskäyttökotelo |
| Z-mitta | 77mm |
| X-mitta | 137mm |
| Y-mitta | 160mm |
| Kannen väri | harma |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
