ABS 150/125 HG
ASENNUSKOTELO - X: 130MM - Y: 180MM - Z: 125MM - MNX - ABS - Yleiskäyttöiset kotelot - ABS150125HG - 1
Valmistaja FIBOX Kotelon tyyppi yleiskäyttökotelo X-mitta 130mm Y-mitta 180mm Z-mitta 125mm Tuotantosarja MNX Kotelon materiaali ABS Kannen materiaali ABS Kotelon väri harma Kannen väri harma... Lue lisää
  • Tuotekoodi: ABS150125HG
  • Paino: 0.4 kg
  • Tiivistysluokka: IP67
  • Tiivistysluokka: IP66
  • Kotelon väri: harma
  • Kotelon materiaali: ABS
  • Toimintalämpötila: -40...60°C
  • Valmistaja: FIBOX
  • Tuotantosarja: MNX
  • Kotelon tyyppi: yleiskäyttökotelo
  • Setin sisältö: tiiviste
  • Setin sisältö: alustat asennuslevyjen kanssa
  • Setin sisältö: ruuvikansi ja muovipäällysteet
kpl
ValmistajaFIBOX
X-mitta130mm
Y-mitta180mm
Z-mitta125mm
TuotantosarjaMNX
Kotelon materiaaliABS
Kannen materiaaliABS
Kotelon väriharma
Kannen väriharma
Setin sisältötiiviste
TiivistysluokkaIP66
TiivistysluokkaIP67
Koteloiden käyttösähköisen ja elektronisen laitteiden sisäänrakentamiseen
Toimintalämpötila-40...60°C
Kestävyys mekaanisiin vaurioihinIK07
Tuotteen liitteet:
Yhdistä "ASENNUSKOTELO - X: 130MM - Y: 180MM - Z: 125MM - MNX - ABS" tuotteeseen lisävarusteita ja säästä