
TAKACHI
PYLVÄSASENNUSSARJA - HARMAA
WPMB-M4G
Tuotekoodi: TKC-WPMB-M4G
10,07 €(Sis.alv)
8,02 €(alv 0%)
Tilattavissa 21 pkt
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
pkt




| Valmistaja | TAKACHI |
| Kotelon tyyppi | yleiskäyttökotelo |
| X-mitta | 130mm |
| Y-mitta | 175mm |
| Z-mitta | 30mm |
| Tuotantosarja | WP |
| Kotelon materiaali | ASA |
| Kotelon väri | vaaleanharma |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Toimintalämpötila | -30...60°C |
| Syttyvyysluokka | UL94HB |

