
TAKACHI
SILIKONISUOJA - TERMOPLASTINEN KUMI - VÄRI: KELTAINEN - 2KPL
TWSC13-5Y
Tuotekoodi: TKC-TWSC13-5Y
32,84 €(Sis.alv)
26,16 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | TAKACHI |
| Tuotantosarja | TWN |
| Syttyvyysluokka | UL94V-0 |
| Kotelon väri | valkoinen |
| Kotelon tyyppi | yleiskäyttökotelo |
| Toimintalämpötila | -10...60°C |
| Z-mitta | 45mm |
| Y-mitta | 175mm |
| X-mitta | 125mm |
| Kotelon materiaali | ABS |
| Tiivistysluokka | IP40 |



