
FIBOX
SEINÄKIINNIKE
MRS 28541
Tuotekoodi: MRS28541
19,94 €(Sis.alv)
15,89 €(alv 0%)
Tilattavissa 22 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | FIBOX |
| Tuotantosarja | EURONORD |
| Kannen väri | harma |
| Kotelon väri | harma |
| Kestävyys mekaanisiin vaurioihin | IK08 |
| Tiivistysluokka | IP66 |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Kotelon materiaali | polyesteri |
| Kannen materiaali | polyesteri |
| Kotelon tyyppi | yleiskäyttökotelo |
| Toimintalämpötila | -40...80°C |
| Z-mitta | 90mm |
| X-mitta | 120mm |
| Y-mitta | 220mm |
| Setin sisältö | asennusruuvit |
| Setin sisältö | kansiruuvit |
| Setin sisältö | tiiviste |
