
RETEX
KUMINEN KULMASUOJA - 33 - KELTAINEN - 4KPL
P33133725 -AS
Tuotekoodi: RT-33133725
10,51 €(Sis.alv)
8,38 €(alv 0%)
Tilattavissa 3 pkt
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
pkt



| Valmistaja | RETEX |
| Kotelon tyyppi | yleiskäyttökotelo |
| X-mitta | 120mm |
| Y-mitta | 200mm |
| Z-mitta | 25mm |
| Versio | ilman kumisia kulmasuojia |
| Kotelon sarja | 33 |
| Kotelon materiaali | ABS |
| Kotelon väri | vaaleanharma |





