- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- DIN kiskokotelot
- Hälytyslaitteiden ja antureiden kotelot
- Kauko-ohjaimien painikekotelot
- Koteloiden lisätarvikkeet
- Kotelot - G-sarja
- Kotelot - Tek-Berry
- Kotelot - Teko-sarja
- Kotelot näytöille
- Kytkentärasiat
- Moduulilaitteiston kotelot
- Muovikotelot
- Paneelikotelot
- Räkkikotelot 19'
- Seinään asennettavat kotelot
- Sulautettujen järjestelmien kotelot
- Työpöytäkotelot
- Valukotelot
- Virtalähdekotelot
- Yleiskäyttöiset kotelot
- Häiriösuojakotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja RETEX Kotelon tyyppi yleiskäyttökotelo X-mitta 120mm Y-mitta 122mm Z-mitta 81mm Kotelon sarja 68 Kotelon materiaali alumiini Kotelon väri musta Sulkemistapa ruuvattu Tiivistysluokka IP68... Lue lisää
63,34 €(Sis.alv)
50,47 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: RT-31068206
- Paino: 0.9 kg
- Tiivistysluokka: IP68
- Kotelon väri: musta
- Kotelon materiaali: alumiini
- Valmistaja: RETEX
- Kotelon tyyppi: yleiskäyttökotelo
- Kotelon sarja: 68
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | RETEX |
| Kotelon tyyppi | yleiskäyttökotelo |
| X-mitta | 120mm |
| Y-mitta | 122mm |
| Z-mitta | 81mm |
| Kotelon sarja | 68 |
| Kotelon materiaali | alumiini |
| Kotelon väri | musta |
| Sulkemistapa | ruuvattu |
| Tiivistysluokka | IP68 |
| Kannen väri | musta |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €