
TAKACHI
SILIKONISUOJA - TERMOPLASTINEN KUMI - VÄRI: KELTAINEN - 2KPL
TWSC11-5Y
Tuotekoodi: TKC-TWSC11-5Y
33,57 €(Sis.alv)
26,75 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta




| Valmistaja | TAKACHI |
| Kotelon tyyppi | yleiskäyttökotelo |
| X-mitta | 110mm |
| Y-mitta | 220mm |
| Z-mitta | 45mm |
| Tuotantosarja | TWN |
| Kotelon materiaali | ABS |
| Kotelon väri | valkoinen |
| Tiivistysluokka | IP40 |
| Toimintalämpötila | -10...60°C |
| Syttyvyysluokka | UL94V-0 |



