
DREMEC
SUOJA - 92X92MM - RUUVI - AUKKOJEN RASTERI: 82,5MM
8GE11CP092
Tuotekoodi: 8GE11CP092
10,88 €(Sis.alv)
8,67 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SANYO DENKI |
| Tuulettimen tyyppi | AC |
| Tuulettimen laji | aksiaalinen |
| Toimintajännite | 230V AC |
| Tuulettimen koko | 92x92x38mm |
| Tehonkulutus | 4,5W |
| Nimellisvirta | 80mA |
| Tuulettimien tehokkuus | 90m3/h |
| Melutaso | 40dBA |
| Laakerin laji | kuula |
| Pyörimisnopeus | 3850kiertoa/min |
| Min. eristysresistanssi | 10Mohm |
| Roottorin materiaali | muovi |
| Kotelon materiaali | muovi |
| Toimintalämpötila | -20...75°C |
| Syttyvyysluokka | UL94V-0 |
| Lisätoimitoja | lukitusanturi |
| Lisätoimitoja | nopeusanturi |
| Lisätoimitoja | suojaus käänteistä polarisaatiota vastaan |
| Materiaalin tyyppi | itsesammuva |
| Nimellisjännite | 230V AC |
















